ДІТИ ПРАЦЮЮТЬ – БАТЬКИ ВІДПОЧИВАЮТЬ!

09.06.2017 09:00
Фестивалити не означає байдикувати. Наші артисти, вихованці Творчого центру «Time of Changes», 17 червня працюватимуть в поті чола на Всеукраїнському фестивалі CITYWORK fest. Русанівська набережна в Києві стане місцем, де діти працюють, а батьки відпочивають.
 
Повноцінний робочий день з 12:00 до 20:00 для навчання дітей дорослим професіям влаштують організатори профорієнтаційно-освітнього фестивалю.


 
Гості заходу матимуть чудову можливість насолодитися концертною  програмою від учнів Творчого центру «Time of Changes» і його партнерів: колективу сучасного танцю «Victory» та ансамблю народного танцю «Усмішка Сонця». До участі також запрошено танцювальний колектив «Багіра». Шоу створено за підтримки ГО «Офіцерський корпус» та Гуманітарний штаб ГО «Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців».
 
Організатором і ведучою концертної частини фестивалю (18:00-20:00) виступить Юлія Бартєнєва/Yulia Barteneva – керівник Творчого центру, співачка та сценарист.
 
Окрім професії артиста, на фестивалі буде зібрано понад 150 зон різних професій. Наймасштабніша гра для дітей від 2 до 18 років відбудеться цього дня на Русанівській набережній. Зароблені гроші кожен учасник зможе обміняти на цінні речі у Крамниці подарунків. Поки діти «гратимуться у дорослих», батьки зможуть відвідати майстер-класи, завітати на ярмарок речей українських брендів і замовити фото у професійних фотографів. На фестивалі працюватимуть різні тематичні фотозони.

Завітайте!