Після флешмобу

15.05.2017 18:39
Справжня дорожня розмітка в мініатюрі, дорожні знаки, світлофори та міні-транспортні засоби – Yulia Barteneva виступила концертним «патрульним» на флешмобі «Україна за безпеку дорожнього руху» 13 травня 2017 року у Києві. Необхідність обов’язкового дотримання правил безпеки на дорозі своїми виступами підтримали вихованці Творчого центру «Time of Changes»: талановиті діти з зони АТО, випускники талант-шоу «Війна не забере твою мрію», діти воїнів АТО.Попри холодну дощову погоду минулої суботи біля Арки дружби народів зібралося чимало бажаючих підтримати флешмоб і стати частиною Глобального тижня безпеки дорожнього руху. 13 травня такий флешмоб відбувся у більш ніж 100  країнах світу і у 270 містах України. Як перший масовий захід, присвячений темі безпеки дорожнього руху, акцію було подано до Книги рекордів України.

Ставши у формі ромбу (символу глобального тижня безпеки), учасники акції підняли вгору руки з жовто-гарячими аркушами паперу – таким чином наголосили на обов’язковості дотримання правил дорожнього руху водіями заради збереження життя людини.Окрім флешмобу, для допитливих експонувалася техніка та спецоснащення екстрених служб-ліквідаторів ДТП. Організатори заходу нагадували та роз’яснювали дітям і підліткам – учасникам акції – основні правила дорожнього руху.

Виступи учнів Творчого центру «Time of Changes»: пісні, танці, вірші, етюди – були спеціально підготовлені та презентовані на акції ведучою концерту, головним організатором Центру Yulia Barteneva. Кожного було нагороджено грамотою за участь,  діти також отримали солодкі сюрпризи від організаторів.Штучне дихання, масаж серця, правильне розташування тіла постраждалого у ДТП для надання невідкладної допомоги на місці аварії – учасники флешмобу отримали корисні знання та навички реаніматорів від організаторів акції.Окремим яскравим моментом заходу став конкурс дитячого малюнка на тему безпеки на дорозі. Мати наймолодшої учасниці акції – Марійки (1,9 років) Наталя Панченко разом із іншими батьками талановитих дітей організувала створення дітьми спільного шедевру крейдою на асфальті. Малювали всі разом – нинішні конкурсанти і випускники талант-шоу «Війна не забере твою мрію». Серед них – Наталка Кірєєва, Вероніка Братусіна, Марійка Аглоткова, Каріна Панченко, Аня Кривоносова та інші. Перемогли творчість і натхнення! Відтепер у Творчому центрі грамот за перемоги побільшало!Хочемо ще раз наголосити: спільнота Творчого центру «Time of Changes» – ЗА безпечні дороги та збереження життя людини!

Шукаєте більше фото? Завітайте до ГАЛЕРЕЇ