З ПОДІУМУ – У КІНО!

15.05.2017 17:31
«Я – боєць! Коли чую: «У тебе нічого не вийде», ніколи не засмучуюся. Навпаки – це стимулює! Починаю доводити скептикам протилежне, але роблю це для себе, не для них», - розповідає ученицям Творчого центру «Time of Changes» Тетяна Родіна.
 
Хода від стегна, модельний поворот на подіумі, осанка красуні, блиск в очах і чарівна посмішка – цим мистецтвом Тетяна, всесвітньо відома модель та американська актриса українського походження, володіє досконало.
 
Дівчатка у Центрі арт-терапії були просто щасливі опинитися на майстер-класі з дефіле від Тетяни Родіної та у захваті ловили кожне слово її історії успіху.


14 травня у «Time of Changes» була особлива атмосфера, бо, дякуючи Yulia Barteneva та Svetlana Aglotkova, до нас завітала надзвичайна гостя!
 
Уродженка Луганську за своєю американською мрією подалася до США у 38 років. Жінка довела – ніколи не пізно змінити своє життя, якщо у тебе є мрія!Зараз, коли досягла визнання, каже: «Я – оптимістичний реаліст. Переконана: якщо не жаліти себе, жертвувати деякими бажаннями, не зупинятися – все вийде! Головне – шукати шляхи, рухатися вперед попри провали, бо життя – це рух».
 
А рухатися на цьому майстер-класі вихованцям Творчого центру довелося чимало. Дівчатка опановували тонкощі ходіння подіумом. В модельному бізнесі – свої правила. Тетяні вони добре відомі, бо у рідному Луганську вона мала власне модельне агентство.
У Сполучених Штатах все починала з нуля. Зізнається, спочатку зі 100 походів на кастинг лише  у п’яти випадках їй відповідали «так». Але наполеглива жінка не ображалася, бо відбір – це лотерея. Тетяні пощастило.
 
Рік пішов на те, щоб потрапити у «кіношну тусовку». Починала з масовки. Для отримання ролі навіть підстригти розкішне довге волосся довелося. А потім сталася знакова подія – зустріч із режисером Джеймсом Томасом! Того часу він знімав навчальні фільми для інститутів і університетів. Отут Тетяна і отримала свою першу роль зі словами – у стрічці «Лісістрата». Це було проривом! Пізніше саме Джеймс Томас вивів на інших «людей кіно».
 
Сьогодні Тетяна Родіна – відома актриса, яка вже знялася в кіно разом із Аль Пачіно, Камерон Діас, Леонардо Ді Капріо, Едвардом Нортоном. В її планах – «вийти на той рівень, щоб зніматися у фільмах, які показують в кінотеатрах».
 
Надихаючи учениць «Time of Changes», Тетяна наголошує: «Головна перешкода у досягненні будь-якої мрії – лише ви самі! Тому вірте у себе та рухайтеся вперед!». Дівчата захоплено слухають її та старанно дефілюють Творчим центром, наче подіумом.Більше відео з майстер-класу - на нашому youtube-каналі: