конкурсний відбір

НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ ТРИВАЄ

 

Набір на безкоштовне навчання у 3-місячній програмі соціального проекту «Війна не забере твою мрію» у творчому центрі «Time of Changes». Програму арт-терапії спеціально створено для дітей та молоді сімей, що постраждали внаслідок військових дій на Сході України, дітей воїнів АТО

Після періоду підготовки з наших учнів ми оберемо найкращих, які візьмуть участь у черговому етапі національного талант-шоу «Війна не забере твою мрію»! 

Вмієш співати, танцювати або маєш цікаву постанову чи акробатичний номер? Тоді ми шукаємо САМЕ ТЕБЕ! 

Кожен учасник програми отримає у подарунок фотосесію, відео-інтерв'ю, майстер-класи з акторської майстерності, хореографії та вокалу від професіоналів своєї справи. 

Перioд репетицiй триватиме протягом 3 місяців. Кількість місць обмежена!

Вважаєш, що цей проект саме для тебе? Тобі є чим вразити зіркових суддів? Тоді сміливо реєструйся! Заповни анкету, ознайомся з положенням проекту та приходь, аби вразити всіх своїм  талантом! 

Більше про проект

 
Головний організатор талант-шоу співачка Yulia Barteneva, керівник Асоціації творчих людей "Time of changes".
Співорганізатори проекту ГО "Офіцерський корпус" та "Професійна спілка ветеранів, працівників поліції охорони та деяких інших осіб"; 

Генеральний спонсор проекту: Житловий комплекс "Єнисейська садиба"

Проект було створено з метою надання моральної підтримки дітям-учасникам, їх сім'ям, а також кожному присутньому на заході, хто є представником даної категорії населення України і переживає не найпростіші часи в своєму житті. Люди повинні знати, наші серця б'ються в унісон. 

Арт-проект вмістив в собі такі завдання
- професійна робота з кожним учасником (постановка номеру, майстер-класи); 
- психологічна робота з дитиною;
- арт-терапія;
- допомога у виявленні творчих здібностей, формування мети життя та допомога в її реалізації;
- моральна підтримка дітей, підлітків, їх батьків, які опинилися у тяжких життєвих обставинах, 
- підвищення впевненості у собі, робота над самооцінкою. 
- створення руху об'єднання громадських організацій, волонтерів для конструктивної допомоги представленній соціальній категорії;
- привернення уваги громадськості до проблеми, що існує в данній сфері.

Вже було проведено 3 етапи проекту, у яких прийняла участь талановита молодь зі Сходу України!
Протягом декількох місяців проходила підготовка до фіналу проекту: діти записували відео-звернення, отримали фотосесію в подарунок від організаторів та партнерів проекту, а також отримували безцінні професійні знання від педагогів команди Асоціації творчих людей, з таких дисциплін як хореографія, акторська майстерність, сценічна мова, вокал, постановка номеру. Ну а найактивніших дітей, запрошено до Асоціації творчих людей для участі у різноманітних концертних програмах. 

Дивіться фото та відео у ГАЛЕРЕЇ

Усі конкурсанти отримують цінні подарунки, переможці - грошові премії та звичайно безцінні знання та практику участі у проекті.

Довідки за телефонами  +38 097 425 65 28  +38 066 021 00 58