Давай святкувати День Молоді разом

24.06.2017 00:33
Можливо ви давно хотіли навчитися робити віночки власними руками? Або взяти участь у дефіле з дизайнерським одягом? Чи отримати вокальні подарунки від переможниці 5го тижня проекту Х-фактор онлайн Юлії Бартєнєвої? Все це чекає вас 25 червня з нагоди Дня Молоді. 

На Виставковому експоцентрі з 13.00 до 19.00 ми чекатимемо саме на вас! Просто візьміть з собою хороший настрій і ми обов'язково проведемо цей день незабутньо. На заході ми представимо Творчий центр "Time of changes", ГО "Асоціація творчих людей "Час змін", а також Національне талант-шоу "Війна не забере твою мрію". У вас буде можливість поспілкуватися з керівником проекту, співаючою ведучою та арт-тренером Yulia Barteneva. Ми підготували вокальні, танцювальні та акторські номери вихованців арт-центру "Time of changes", талановитих дітей зі Сходу країни та дітей воїнів АТО. 

На заході ви зможете: 
- Отримати вокальні подарунки від переможниці 5го тижня проекту Х-фактор онлайн Юлії Бартєнєвої. 
- Побачити показ українського дизайнерського одягу від Наталії Панченко, а також показ сучасної майстрині авторських віночків Наталії Гладій 
- Познайомитися з хореографом-постановником Ліліаною Оліфан
- Навчитися робити віночки своїми руками. 
- Зробити фото себе коханого у дизайнерському віночку Наталії Гладій.
- О 15.00 взяти участь у майстер-класі з дефіле. Ексклюзивно у вечірніх сукнях від Наталії Панченко та Маргарити Варшавської разом з хореографом-постановником Ліліаною Оліфан саме ви будете вчитися дефілювати, мов на подіумі в Парижі! 
Ведучі заходу Yulia Barteneva та актор і шоумен Олександр Бондарук. 
За допомогою організаторів: Міністерства молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації та Національного комплексу "Експоцентр України" ми проведемо День Молоді надзвичайно круто! Побачимось на ВДНГ.