ДО ЗУСТРІЧІ У ТВОРЧОМУ ЦЕНТРІ «TIME OF CHANGES»!

10.06.2017 13:54

Інформація. Кажуть, у стрімкому сьогоденні це найдорожче. Хто володіє нею – володіє світом. Однак у Творчому центрі «Time of Changes» ми дещо іншої думки. Зв’язок між людьми, дружні стосунки, справжні партнерські відносини – те, що ми особливо цінуємо.

 
Комунікації. Заради чого ми протягуємо ці ниточки один до одного? Що хочемо отримати? Прибуток, підтримку, авторитет – кожна відповідь буде вірною. Проте ми хочемо додати… враження.
 
Реалізуючи арт-проекти на підтримку сімей, що стикнулися з війною та вимушено залишили свої домівки, наша команда отримала найцінніше. Можливість зцілювати поранені душі творчістю.


Арт-терапія – ефективний інструмент для роботи з психологічними травмами. Це довели три реалізовані нами етапи соціального проекту «Національне талант-шоу «Війна не забере твою мрію». Рік роботи нашої команди – це 67 реабілітованих сімей, 3 етапи талант-шоу, сотні репетицій та майстер-класів, незабутні фотосесії для конкурсантів, відкриття Творчого центру «Time of changes» на постійній основі, запуск 4-го етапу проекту та мюзиклу «Повернення додому» для випускників попередніх хвиль талант-шоу.

 

Допомагати людям позбутися страху й болю, повірити у свою мрію та рухатися далі – справа не тільки заради інших – це й наші уроки життя.

Завдяки вам, наші дорогі друзі, ми отримали незабутні враження та подолали сотні перешкод на шляху до феєричних гранд-фіналів! Наші мрії здійснювалися разом із вашими, бо були спільними.
 

Випробування. Ми стикалися з ними неодноразово. Зараз – одне з них – брак фінансів для розвитку творчих ініціатив «Time of Changes». Проект «Війна не забере твою мрію» та мюзикл «Повернення додому» тимчасово поставлено на паузу. Наших талановитих учнів ми відправили на законні літні канікули – набратися сил, здоров’я та натхнення. Тим часом самі ми займаємося фандрейзингом, шукаємо додаткові можливості, налагоджуємо нові комунікації.

 
Звичайно, краще за всіх про ці випробування знає головний організатор Національного талан-шоу «Війна не забере твою мрію», керівник Творчого центру, сценарист, співачка та ведуча – Юлія Бартєнєва / Yulia Barteneva. Та вона, по суті своїй, - боєць, тому говорить переважно про досягнення та перспективи. Не про випробування. Однією своєю посмішкою та вірою у здійснення будь-якої мрії вона здатна заряджати батарейки. Ті, хто з нею стикнувся хоча б раз, надихалися та змінювали своє життя на краще.
 
Сьогодні, в момент чергового випробування, ми хочемо підтримати нашу натхненницю – Юлію. Тому публікуємо один із сотень теплих відгуків на її адресу.

Це було наприкінці минулого року в Університеті Бориса Грінченка. Виступити перед студентами факультету реклами та зв’язків із громадськістю Юлію запросила педагог Євгенія Кияниця. Говорили про успіх: як його досягти. Яку роль у здійсненні мрій грають комунікації. Незважаючи на втому, втекти з пари не захотілося нікому: було цікаво.
 
Одна зі студенток, Карина Борзаківська, написала пізніше відгук про цю  зустріч:  
«У листопаді 2016 замість звичної пари з викладачем на нас, студентів 3 курсу спеціальності «реклама та зв’язки з громадськістю», чекала несподівано приємна зустріч з дуже світлою людиною. Юлія Бартєнєва, як нам відрекомендувалась усміхнена дівчина, своєю доброю посмішкою одразу налаштувала нас, дещо втомлених студентів, на хвилю зацікавлення і пожвавлення. І дійсно, зараз, хоч вже і промайнуло півроку, чітко пам’ятаю настрій тієї зустрічі. Співаюча ведуча Юлія, автор і організатор  проекту «Війна не забере твою мрію» поділилась історією свого шляху до мети і надихнула нас на здійснення впевнених кроків назустріч реалізації задуманого. Після зустрічі з Юлією я остаточно підкреслила для себе, що успіх  залежить від віри у свою мету, від любові до того, що ти робиш і від людяного ставлення до оточуючих. А дивлячись у сяючі очі Юлії, просто неможливо не окрилюватись і не брати з неї приклад».Добре, що у непрості миті нас є кому підтримати. Дякуємо вам, друзі, за спільну велику мрію та міцний зв'язок між нами!
До зустрічі на Єнісейській, 8!
 

P.S.

Ви можете допомогти Творчому центру «Time of Changes», перерахувавши будь-який благодійний внесок на карту 
5168 7420 6841 3305 (Бартєнєв Вадим Анатолійович).