МАЛЕНЬКІ ПАРОДІЇ ВЕЛИКИХ ЗІРОК

29.05.2017 13:00
Вечір-концерт пародій на зірок за участю конкурсантів «Війна не забере твою мрію-4» відбувся у Творчому центрі «Time of Changes» у понеділок. Чалма, перука, кокошник, тростина Чарлі Чапліна, шляпка-котелок – якого тільки реквізиту не дістали наші молоді артисти заради шоу!Перевдягалися, фарбувалися та перевтілювалися у своїх кумирів. Серед них – Віра Брєжнєва, Йолка, Альоша, Джамала, Григорій Лєпс, Misty, Крістіна Орбакайте, Наташа Корольова, Світлана Тарабарова, Тіна Кароль, Вітні Х'юстон, гурт «Время и стекло» та навіть кіношні Мері Поппінс і легендарний Чарлі Чаплін.


 
Модератор заходу – актор і режисер-постановник, педагог з акторської майстерності Олег Романченко від виступів своїх учнів був у захваті! Завжди стриманий, цього разу він відверто говорив про свої емоції: «Всім дякую за чудовий концерт, за відповідальне відношення! Ви всі – молодці, всі справились з поставленим завданням з акторської майстерності на відмінно! Я задоволений вами!»
 
Не стримувала своїх почуттів від побаченого і головний організатор талант-шоу «Війна не забере твою мрію» Юлія Бартєнєва / Yulia Barteneva.  Каже: «Дивилася на талановитих вихованців і думала: все, що ми робимо, – недарма. Ці діти зростають у нас на очах, і я щаслива, бо щасливі вони!»
 
Та найемоційніше почалося по завершенні концерту пародій, за лаштунками. Батьки юних артистів просто засипали Олега Романченка вдячністю.Ми хочемо, щоб позитиву в цьому світі було більше, тому публікуємо для вас море емоцій – відгуки батьків.
 
Ольга Новікова (мати Орини Омельчук):
«Арина ходит на разные занятия, её мечты сбываются. А вот моя заветная мечта, которую я реализую в своей дочери, - это актёрское мастерство! Никак не получалось у меня  водить её на такие занятия. Всё, что угодно, но не это... и вот! Есть! Мои мечты тоже сбываются! Арина реально на глазах меняется! Спасибо Олегу!  Спасибо всем: и  родителям, и педагогам – за наших деток!»
 
Ксюша Богданова (мати Саші Копитіної): 
«Спасибо Вам, Олег, за всё, что Вы делаете для наших деток. Сашка всю жизнь боялась актёрское мастерство, а сейчас бежит на Ваши занятия. Сегодня у неё столько эмоций, как никогда... Она в таком восторге, что нельзя передать словами. Она очень любит Юлю, Вас, Машу, Нелю и Аню. До того ей нравится Творческий центр, что она говорит мне всегда: «Это мой второй дом, и там такие хорошие и добрые люди... Спасибо вам всем, что столько всего для нас делаете!»
 
Катерина Ігнатенко (мати Аріни Ігнатенко):
«Вчера был замечательный вечер! Нам очень повезло, что волей судьбы мы оказались на этом проекте. Эмоций у ребёнка море!!! Спасибо за ваш труд! За счастливые глаза ребёнка! За то внимание,  которое вы уделяете каждому! За крутые мастер-классы! Мы это очень ценим и дорожим каждой минутой».