На крилах янгола додому

31.05.2017 12:26

800 кілометрів у дорозі, важкий нічний переїзд, неочікувані пригоди, лише 4 години сну, але воно того варте! Одразу дві перемоги здобула Вероніка Проскурня на III Міжнародному дитячому  танцювально-вокальному фестивалі-конкурсі «Baltic  Brilliant» Open Cup 2017 у Вільнюсі (Литва)  29 травня. Окреме перше місце за пісню «Крила Янгола» та третє у своїй віковій категорії – 7-9 років.
 


Вероніка співала три пісні: «Рушничок», «Отличница» та «Крила Янгола», та лише найкрилатіша злетіла вище за всі. Напередодні від’їзду, у Творчому центрі «Time of Changes», довго репетирували її разом із педагогом з вокалу Неллі Цапенко. Мати Вероніки Світлана з посмішкою каже: «Мабуть, своїми репетиціями ми довели мешканців «Єнісейської садиби» до сказу. Вони більше години були змушені слухати одну і ту саму пісню. Але ми щасливі, що перемогли!».Коли донька виступала, її батько просто плакав у залі: настільки був вражений. З конкурсу сім’я привезла в Україну кубки, медаль та подяки тим людям, які вклали душу в розвиток таланту Вероніки – Yulia Barteneva та Nelya Tsapenko. Організатори дякують керівникові Творчого центру Юлії Бартєнєвій та арт-тренеру Неллі Цапенко за професійну майстерність і творчий підхід до роботи, за зміцнення дружніх стосунків з країнами ближнього та дальнього зарубіжжя, за підготовку до участі в конкурсі.Світлана Проскурня підкреслює: особисто для неї перемога доньки – велика радість, та не менш важливо, що Вероніка проявила сміливість і наполегливість. Жінка пригадує, як її маленька дівчинка по-дорослому вирішувала організаційні питання – обирала собі підходящий мікрофон і з’ясовувала, хто саме їй його дасть.
 
Для дівчинки, яка закрилася в собі через війну та вимушений переїзд, така рішучість і наполегливість, прагнення перемоги – це великий прорив. Батьки кажуть: «Вероніка абсолютно щаслива!» - та дякують команді Творчого центру. Ми не менш щасливі за Вероніку та бажаємо їй нових яскравих перемог!