Почуття ритму. Соло!

22.05.2017 14:39
Імпровізація... Шалена, спонтанна, пристрасна. Саша танцювала свій улюблений хіп-хоп. Слухала музику, відчувала ритм та імпровізувала. Гадаєте за таке - сольний танець без постановки - не дають перших місць? Навпаки!
 
За свої енергійні хіп-хоп імпровізації Саша Копитіна, талановита конкурсантка «Війна не забере твою мрію-4», вже не вперше отримала І місце! Цього разу її танець називався «Почуття ритму». Перше соло.
 
21 травня у Києві відбувся 11-й Всеукраїнський телевізійний фестиваль дитячої творчості «TV START-KIEV 2017». Конкурсантів було 34: співали, танцювали. Саша трохи нервувала, хоча хіп-хоп – її життя. Попри напруження станцювала блискуче. Результат – 1 місце в номінації «Хореографія-соло»!

 

«Від перемоги Саша була в захваті, адже танцювала соло вперше, - ділиться враженнями її мати Ксюша Богданова. Хіп-хоп – доньчина любов з чотирьох років. Тоді вона вперше вживу побачила Потапа та Настю Каменських, познайомилася, сфоткалася. Їхні пісні знала напам’ять, мріяла знятися в кліпі разом із Потапом (досі не лишає цієї думки). Прагне довести, що може більше».
 
Мати талановитої дівчини каже – з організаторами фестивалю,  президентом Лілією Шеханіною та генеральним продюсером TV START Олександром Литвиненком, встигли стати друзями. До останньої перемоги Саша вже посідала перші місця на їхніх заходах.
 
Окрім подарунків, море позитиву, чудового весняного настрою та бажання рухатися вперед принесли мати з донькою додому 21 травня. 
 
Щасливі, обидві дякують викладачеві хіп-хопу Інні Олексіївні Скрипці – за професійну підготовку, головному організаторові Творчого центру «Time of Changes» Yulia Barteneva – за можливості, а команді проекту «Війна не забере твою мрію» – за натхненну арт-терапію. Кажуть: танці – найкращі ліки від негараздів, і ми з ними згодні!
 
Команда Творчого центру «Time of Changes» вітає талановиту танцівницю з перемогою. Бажаємо натхнення, нових імпровізацій і підкорених вершин!