Співачка, модель і просто красуня!

01.06.2017 10:00
 В ролі моделі Ліза Самохіна була вперше – раніше лише займалася вокалом. Співати – не подіумом ходити, але й це їй чудово вдалося. На «Ukrainian Kid’s Fashion Week. Сезон Літо 2017» конкурсантка «Війна не забере твою мрію-4» демонструвала український національний костюм від модельєра одягу Наталі Панченко.Вихованці Творчого центру «Time of Changes» не вперше беруть участь у всеукраїнському показі від модельного агентства «LolaKids». У сезоні «Весна» талановиті дівчата вже демонстрували яскраві сукні від Наталі Панченко, модельєра костюмів 3-го етапу талант-шоу «Війна не забере твою мрію». Цього разу, в сезоні «Літо 2017», в костюмах було ще більше тепла та яскравих кольорів!
 
У столиці модний показ відбувся у Lavina Mall в період з 26 по 28 травня. У дітей-переселенців була можливість відчути себе справжніми моделями, демонструючи вбрання від українських дизайнерів.
 


«Ліза так розійшлася, що, окрім дефіле, продемонструвала інші свої таланти – проспівала та розповіла власний вірш, - ділиться емоціями її мати Наталя. – Враження від участі дивовижні! Хто ж не любить, коли його дитина світиться від радості та випромінює щастя!»
 
Команда Творчого центру радіє за свою ученицю, вітає Лізу з новим цікавим досвідом і бажає не зупинятися на шляху здійснення мрій.