З новим портфоліо – у гранд-фінал №4!

13.05.2017 17:10
Потужний заряд позитиву та краси отримали конкурсанти 4-го етапу талант-шоу «Війна не забере твою мрію». Три дні поспіль з ними працювали професійні та креативні люди: фотограф Олександра Вишньова, відеооператор Дмитро Темнюк, перукар Юлія Горбатюк, візажисти Ірина Павличкова та Юлія Волонцевич.
 
10-12 травня 2017 року спеціально для цих талановитих дітей були організовані студійні фотосесії у Family Pictures фотостудії.


Різнопланові фотозали, яскрава атрибутика та справжні професіонали своєї справи подарували учасникам талант-шоу незабутні враження. Після того, як їм зробили мейкап та зачіски, діти були просто у захваті від нових себе, хотіли робити селфі знов і знов!  
 
Батькі й до сьогодні продовжують дякувати за мегапозитив головному організаторові – Юлії Бартєнєвій – та з нетерпінням чекають на гранд-фінал «Війна не забере твою мрію-4». А ми у Творчому центрі «Time of Changes» ці теплі відгуки колекціонуємо – адже позитиву забагато не буває!Ось деякі з них:
  • Надія, мати Кії-Марії Пашкової: «Непросто це – щиро посміхатись на замовлення, але Alexandra Vishnyova розтормошить кого завгодно:) Дякую Творчий центр "Time of changes" та особисто Yulia Barteneva за таку чудову можливість!»
  • Олена, мати Артема Міцейки: «На 100%! Всем Респект! Каждый профессионал в своем деле! Спасибо за сегодняшние положительные эмоции! А по Тёмычу всё было видно на сессии! Он в восторге! Одну причёску только три раза поправлял. Мастер каждый раз улыбалась и на прощанье накрутила на щипцы. Спасибо огромное, Юлечка!
  • Ольга, мати Орини Омельчук: «Ой, Юлечка, и от нас огромное спасибо! Я всему миру уже рассказала, что это было круто, а Вам не сказала, спасибо!»
  • Тетяна, мати Анастасії Артьомової: «Мы тоже очень благодарны за фотосессию, и шо притулилися до вкраїнської краси!!!»


Заряджайтеся позитивом і Ви!