талант-шоу

Талант-шоу створене для дітей та молоді віком від 9 до 20 років, з сімей, що постраждали внаслідок військових дій на Сході України, є вимушеними переселенцями.

Арт-проект вмістив в собі такі завдання:
- професійна робота з кожним учасником (постановка номеру, майстер-класи);
- психологічна робота з дитиною
- арт-терапія;
- допомога у виявленні творчих здібностей, формування мети життя та допомога в її реалізації
- моральна підтримка дітей, підлітків, їх батьків, які опинилися у тяжких життєвих обставинах,
- підвищення впевненості у собі, робота над самооцінкою.
- створення руху об'єднання громадських організацій, волонтерів для конструктивної допомоги представленній соціальній категорії
- привернення уваги громадськості до проблеми, що існує в данній сфері.

Мета проекту: Надання моральної підтримки дітям-учасникам, що є переселенцями зі Сходу та Криму, їх сім'ям, а також кожному присутньому на заході, хто є представником даної категорії населення України і переживає не найпростіші часи в своєму житті. Такі люди повинні знати, наші серця б'ються в унісон. 

Всі конкурсанти отримують цінні подарунки, переможці проекту грошові премії та звичайно безцінні знання та практику участі у проекті. Четвертий етап проекту "Війна не забере твою мрію" вже незабаром, не пропустіть!
 • Анастасія Яценко
  Анастасія Яценко Призер організаторських симпатій 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Настя, твій чуттєвий контемп ми запам`ятаємо надовго! Ти не просто чудово танцюєш, ти відчуваєш музику, живеш у своєму танцю! Не зупиняйся, розвивайся і в тебе вийде все, що ти забажаєш!
  Анастасія Яценко дивитися відео
 • Савелій Пікуль
  Савелій Пікуль Призер спонсорських симпатій 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію". Савелій, в тебе неодмінно "Все буде добре"! Адже твоя енергетика та велике бажання співати просто не дозволить тобі "здатися без бою"! Бажаємо тобі cил та натхнення на нові перемоги!
  Савелій Пікуль дивитися відео
 • Павло Кузнецов
  Павло Кузнецов Конкурсант 1го етапу проекту "Війна не забере твою мрію" Своїм енергійним та запальним виступом він відкривав талант-шоу! Павло виконав реп-пісню, яку написав сам, дивіться його меседж до України за посиланням
  Павло Кузнецов дивитися відео
 • Марія Семененко
  Марія Семененко Володарка призу організаторських симпатій Вітаємо, та бажаємо наполегливості у досягненні своєї мрії!
  Марія Семененко дивитися відео
 • Дарина Решетняк - Звягінцева
  Дарина Решетняк - Звягінцева Дипломант в номінації "Відкриття проекту" 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Ти - маленьке сонечко нашого проекту! Однак маєш неабиякий талант і артистичність! Вітаємо тебе, і бажаємо щоб твоє життя було наповнене добротою і яскравими враженнями!
  Дарина Решетняк - Звягінцева дивитися відео
 • Анастасія Плюта
  Анастасія Плюта Призер організаторських симпатій 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Настя, ти дуже щира у всьому, що робиш! А ще в тебе красивий голос, обов'язково продовжуй займатися вокалом і на тебе неодмінно чекатиме успіх!
  Анастасія Плюта дивитися відео
 • Вероніка Репка
  Вероніка Репка Призер спонсорських симпатій талант-шоу! Вона підкорила наших спонсорів своєю ніжною піснею та неперевершеним образом! Вероніка одна з наймолодших учасників проекту, але це не завадило їй в своєму виступу блискуче розкрити свій талант! Бажаємо подальших успіхів та перемог!
  Вероніка Репка дивитися відео
 • Катерина Туніна
  Катерина Туніна Дипломант в номінації "Екстронеординарність" 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Дивовижне співвідношення характеру та жіночності, тендітності та сили! Ніжна гра на віолончелі та гнучкі, швидкі, потужні гімнастичні вправи і стрибки! Ось вона - місс "Екстранеординарність" Так тримати! Рухайся в цьому ж темпі!
  Катерина Туніна дивитися відео
 • Іван Мамченко & Марина Латкова
  Іван Мамченко & Марина Латкова Призери організаторських симпатій 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію" На сцені ви ніби перетворюєтесь зі звичайних дітей в дорослих та професіональних танцорів! Ви працьовиті і цілеспрямовані, так тримати! Бажаємо, щоб ваш дует ще дуже довго вражав глядачів своєю яскравістю та впевнені, що ви отримаєте багато нагород у майбутньому
  Іван Мамченко & Марина Латкова дивитися відео
 • Іван Волков
  Іван Волков Призер глядацьких симпатій талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Без сумніву у тебе співочий талант і попереду на тебе чекають великі перспективи! Рости, творчо розвивайся та ніколи не втрачай віру у свою мрію!
  Іван Волков дивитися відео
 • Валерія Телевна
  Валерія Телевна Призер організаторських симпатій 1го етапу талант-шоу Ти відкрита, неповторна та дуже цілеспрямована! А цілеспрямованість - чи не найголовніше на шляху до успіху! Тож бажаємо сил та натхнення, хай здійсняться твої мрії!
  Валерія Телевна дивитися відео
 • Владислав Іванов
  Владислав Іванов Конкурсант 1го етапу талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Ти один з найбільш оригінальних учасників проекту, у тебе без сумніву великий талант! Бажаємо тобі успіхів, щоб твої маленькі друзі були слухняними, а ти продовжував вдосконалювати свою майстерність!
  Владислав Іванов дивитися відео
 • Данііл Ліферов & Давид Якімов
  Данііл Ліферов & Давид Якімов Дипломанти в номінації "Блискуча акторська майстерність" талант-шоу "Війна не забере твою мрію" Ця парочка веселих хлопців підкорила глядачів своєю оригінальністю та безпосередністю! Хлопці, ми щасливі, що ви були з нами і сподіваємося, що невдовзі ще не раз про вас почуємо!
  Данііл Ліферов & Давид Якімов дивитися відео
 • Аліна Валуйська
  Аліна Валуйська Лауреат 3 премії проекту "Війна не забере твою мрію" Сонечко, вітаємо тебе! Ми впевнені, що попереду на тебе чекає ще багато перемог!
  Аліна Валуйська дивитися відео
 • Денис Война
  Денис Война Лауреат 2 премії проекту "Війна не забере твою мрію" Денис, в тебе великий потенціал , не зупиняйся на досягнутому! Ми віримо в тебе!
  Денис Война дивитися відео
 • Ліза Литвинова
  Ліза Литвинова Лауреат 1 премії проекту "Війна не забере твою мрію" Її чудовий та ніжний голос підкорив суддівські серця
  Ліза Литвинова дивитися відео
 • Лія Ісаєва
  Лія Ісаєва Момент істини. Нагорождення переможниці 1 го етапу проекту "Війна не забере твою мрію" Лія, ти неперевершена!!! Впевніться самі!! Її виступ за посиланням:
  Лія Ісаєва дивитися відео